Eesti English Русский
Otsi

Uudised

27/05/2020 07:45  Valga MV duppel
Valga MV, mänguviis duppel toimusid 26.05. Osavõtjaid oli 16 võiskonda. Võistlejaid tuli kohale lisaks Valga mängijatele Tõrvast, Võrust ja Ergeme (läti) Mängiti alagruppides, ajamäng 30 minutit max pikkusega, kaks paremat jätkasid mänge medalitele. Alagruppidest pääsesid edasi ja veerandfinaalides kohtusid Anneli Kattai, Rasmus Hütt 6 : 10 Danel Pilv, Illart Majas; Uudo Blaasen, Robert Scmidt 9 : 7 Kevin Kangur, Kristiina Küber; Karl Kristjan Kajak, Anna Liisa Kattai 1 : 13 Jaan Joonas, Toomas Hoole; Tiit Kattai, Janek Kangur 13 : 4 Sirje Malm, Anneli Külm. Poolfinaalides võitsid Uudo, Robert 7:4 Daneli ja Illarti ning Jaan, Toomas 13 : 4 Tiit, Janek. Kolmanda koha kohtumise võitsid Tiit ja Janek 12 : 4 ning finaali ja Valga valla meistritiitli võitsid Jaan Joonas, Toomas Hoole. Järgmine võistlus 02.juuni trio, Valga MV