Eesti English Русский
Otsi

Uudised

18/08/2015 15:12  Valgamaa individuaal meistrivõistlused
Valgamaa 2015.a. individuaalmeistrivõistlustele saabus võistlema 20 petankerit. Neist 7 olid naismängijad ja 13 meesmängijad. Naised mängisid turniirisüsteemis kõik omavahel läbi. Kuus võitu kuuest mängust kogus Anna Liisa Kattai, klubi noormängija ei andnud kellelegi üle 10 geimipunkti ja võitis maakonna meistritiitli. Ühe kaotusega pidi leppima Anneli Kattai, kuid viis võitu tagasid temale hõbemedali. Pronkmedali võitmiseks tuli seekord alistada kolm vastast ja sellega sai kenasti hakkama Silvi Ainsoo.
Mehed mängisid kõigepealt Šveitsi süsteemis neli vooru, need voorud selgitasid esimesed kaheksa kes jätkasid mänge maakonna meistritiitlile. Eelvoorus alistas Tiit Kattai kõik oma vastased ja kogus neli võitu. Veerandfinaalis kaotas ta Tõnu Sõrmusele 10:13 Veel jõudsid poolfinaali Toivo Tiislär kes alistas Mati Raudsepa 13 : 3, Kevin Kangur võiduga Uudo Blaaseni üle 13 : 1 ja Viljar Kerb võiduga Mihkel Lillemetsa üle 13 : 9. Poolfinaalides alistas Toivo 13 : 7 Tõnu ja Viljar 13 : 10 Kevini. Kolmanda koha kohtumise ja pronksmedali võitis Tõnu Sõrmus 13 : 4 Finaalis alistas oma vastase Toivo Tiislär 13 : 8 ja tuli esmakordselt maakonna meistriks. Palju õnne võitjatele.

Valgamaa duppeli ja trio võistlused on edasi lükatud. Vabandame tekkivate ebamugavuste pärast. Uute kuupäevade selgumisel anname sellest teada veerus kalender.